Dolnośląskie Centrum Szkoleń Inteligentny Dom Fibaro

Jako generalny dystrybutor systemu automatyki budynku Fibaro, zapraszamy na szkolenia produktowe oraz z zakresu montażu systemu, skierowane do firm instalatorskich i handlowych

Szkolenia Fibaro

Nasza oferta skierowana jest do firm instalatorskich i handlowych, oferujących swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz inwestorów na rynku budownictwa mieszkaniowego.

Zapewniamy szkolenia z zakresu montażu systemu automatyki budynku Fibaro, jak również szkolenia produktowe dla handlowców. Dzięki naszej ofercie Państwa firma będzie mogła poszerzyć spektrum usług, jakie  świadczy na rzecz swoich klientów.

Szkolenia odbywają się w naszej siedzibie w każdy, ostatni czwartek miesiąca. Zawsze jednak oferujemy indywidualne, spersonalizowane rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych partnerów. Tym samym, na przykład, możliwe jest ustalenie indywidualnego terminu szkolenia, jak i jego zakresu, dedykowanego dla jednej, konkretnej firmy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, chęcią rezerwacji terminu lub potrzebą wyjaśnienia dodatkowych, szczegółowych kwestii związanych ze szkoleniami, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu.

Skontaktuj sie z nami!
  • Jako generalny dystrybutor Fibaro na Dolnym Śląsku, zapewniamy dostęp do najnowszych rozwiązań.
  • Jako generalny przedstawiciel na Dolnym Śląsku jednej z najstarszych i największych firm projektującej domy jednorodzinne, firmy Archeton, zapewniamy naszym, przeszkolonym partnerom, bezpośredni dostęp do nowych klientów, kupujących projekty z naszej oferty.
  • Dzięki temu, że bezpośrednio reprezentujemy wielu, prestiżowych producentów materiałów wykończenia wnętrz, nasi partnerzy mogą poszerzyć zakres usług, jakie świadczą swoimi klientom. Tym samym zwiększają swój wolumen sprzedaży i mogą kompleksowo obsługiwać klientów, stając się bardziej konkurencyjnymi.
  • Po szkoleniu masz możliwość zakupu, na własne potrzeby, dowolnie zestawionego tzw. “zestawu startowego”. Umożliwi on dalszy rozwój i pogłębianie zdobytej wiedze, a także zapoznawanie się z nowymi, dopiero wchodzącymi rozwiązaniami. Zestawy te są oferowane na specjalnych, promocyjnych rabatach.
  • 12 luty
  • 19 luty
  • 5 marzec
  • 12 marzec
  • 19 marzec

Uwolnij swoją wyobraźnię i skorzystaj z naszych rozwiązań!