Dolnośląskie Centrum Szkoleń Inteligentny Dom Fibaro

Jako Generalny Dystrybutor systemu automatyki domowej Fibaro, zapraszamy instalatorów na szkolenia produktowe oraz z zakresu montażu systemu

Szkolenia Fibaro

Nasza oferta skierowana jest do firm instalatorskich i handlowych, oferujących swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz inwestorów na rynku budownictwa mieszkaniowego.

Zapewniamy szkolenia z zakresu montażu systemu automatyki budynku Fibaro, jak również szkolenia produktowe dla handlowców. Dzięki naszej ofercie Państwa firma będzie mogła poszerzyć zakres usług świadczonych na rzecz swoich klientów.

Uczestnikom wydawane są imienne Certyfikaty z unikalnym numerem, który jest rejestrowany w centralnej bazie Fibar Group i umożliwia uzyskanie szeregu przywilejów, nieosiągalnych dla innych.

Zawsze oferujemy indywidualne, spersonalizowane rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych partnerów. Tym samym, na przykład, możliwe jest ustalenie indywidualnego terminu szkolenia, jak i jego zakresu, dedykowanego dla jednej, konkretnej firmy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, chęcią rezerwacji terminu lub potrzebą wyjaśnienia dodatkowych, szczegółowych kwestii związanych ze szkoleniami, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu.

Skontaktuj się!
  • Jako generalny dystrybutor Fibaro na Dolnym Śląsku, zapewniamy dostęp do najnowszych rozwiązań.
  • Uczestnikom wydawane są imienne Certyfikaty z unikalnym numerem, który jest rejestrowany w centralnej bazie Fibar Group i umożliwia uzyskanie szeregu przywilejów nieosiągalnych dla innych.
  • Jako generalny przedstawiciel na Dolnym Śląsku jednej z najstarszych i największych firm projektującej domy jednorodzinne, firmy Archeton, zapewniamy naszym, przeszkolonym partnerom, bezpośredni dostęp do nowych klientów, kupujących projekty z naszej oferty.
  • Dzięki temu, że bezpośrednio reprezentujemy wielu, prestiżowych producentów materiałów wykończenia wnętrz, nasi partnerzy mogą poszerzyć zakres usług, jakie świadczą swoimi klientom. Tym samym zwiększają swój wolumen sprzedaży i mogą kompleksowo obsługiwać klientów, stając się bardziej konkurencyjnymi.
  • Po szkoleniu masz możliwość zakupu, na własne potrzeby, dowolnie zestawionego tzw. „zestawu startowego”. Umożliwi on dalszy rozwój i pogłębianie zdobytej wiedze, a także zapoznawanie się z nowymi, dopiero wchodzącymi rozwiązaniami. Zestawy te są oferowane na specjalnych, promocyjnych rabatach.
  • 10 kwiecień
  • 8 maj
  • 5 czerwiec

Uwolnij swoją wyobraźnię i skorzystaj ze szkolenia Fibaro!