Witaj w inteligentnym domu

Poranek to najważniejsza część dnia... Ale dlaczego nie sprawić żeby była jeszcze przyjemniejsza?

Dzięki bezprzewodowemu systemowi FIBARO możesz mieć wszystkie domowe urządzenia pod jednym przyciskiem! Co powiesz na obudzenie promieniami wschodzącego słońca i dźwiękami Twojej ulubionej piosenki? Gdy jesteś już rozbudzony, tchnij życie w swój dom. Jednym ruchem włącz światła, uruchom ekspres do kawy, ustaw idealną temperaturę powierza w całym domu i podgrzej podłogę w swojej łazience. W drodze po kawę uruchom scenę budzenia swoich dzieci. Jeden klik i włącza się lampka nocna, odsłaniają się rolety i wszystko to czego Twoje dziecko potrzebuje żeby wstać na śniadanie.

Pochmurny poranek?

DOM INTELIGENT dopasuje oświetlenie do natężenia światła wpadającego przez okna. Nigdy więcej nie musisz pamiętać o gaszeniu świateł. Twój dom sam rozpozna gdzie jesteś i czy jest Ci tam potrzebne oświetlenie.

Ćwiczysz w domu?

Jednym kliknięciem przygotuj idealne warunki. Zapewnij odpowiednią cyrkulację powietrza i włącz ulubioną muzykę.

Gotów do wyjścia z domu?

 Jednym gestem wprowadź swój dom w stan czuwania, zmniejszając tym samym zużycie prądu.
Zgaszenie wszystkich świateł, zamknięcie okien, obniżenie temperatury w pomieszczeniach i uzbrojenie alarmu. System poinformuje Cię również o ewentualnym zalaniu, zadymieniu i nadmiernej emisji tlenku węgla.
Niczym Twój osobisty asystent poinformuje Cię o wszystkich zdarzeniach wymagających Twojej reakcji, nawet gdy jesteś z dala od domu.

Zmęczony po ciężkim dniu?

W mgnieniu oka przygaś światła, zasłoń rolety, włącz nastrojową muzykę i ciesz się zaoszczędzonym czasem, który teraz możesz poświecić swoim bliskim.