Fibaro Swipe rewolucyjny pad pozwalający zarządzać inteligentnym domem

Poczuj jaką siłę daje Ci zarządzanie przez gesty

Dzięki Fibaro Swipe zastąpisz inne urządzenia sterownicze

Swipe wykrywa nie tylko pojedyncze gesty, ale całe ich, często skomplikowane kombinacje. Dzięki czujnikowi wysokiej rozdzielczości poprawnie interpretowane są nawet bardzo skomplikowane komendy.

Otwórz drzwi do swojej wyobraźni, a życie bez Fibaro Swipe nie będzie już

nigdy możliwe!

Zapoznaj się z filmem ukazującym jego możliwości

Ramka taka jak Ty

Wysoka jakość wykończenia ramki Swipe pozwala w łatwy sposób na zmianę zdjęcia. Tym samym mamy możliwość dostosowania jej do wystroju wnętrza, czy też naszego samopoczucia.

Pasuje do każdego wnętrza

Dzięki swojej uniwersalności, można ją dostosować do każdego wnętrza. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak w sypialni, czy kuchni. Nie musi być urządzeniem domowym. Swoje zastosowanie znajdzie również w biurze.

Stacjonarny jak i mobilny

Dla Twojej wygody Fibaro Swipe może być zasilany zarówno z baterii (4xAA), jak i przy wykorzystaniu przewodu micro USB

Wyeksponuj go…

Może stać na meblach z ulubionym zdjęciem rodzinnym, a może również wisieć na ścianie i być elementem całej koncepcji wystroju wnętrza.

…lub ukryj

Swipe nie musi być elementem wystroju wnętrza. Można go umieścić dyskretnie tak, by stanowił integralną część umeblowania, czy to w salonie, kuchni, sypialni, czy też biurze.

Uczyń życie prostszym

Swipe ułatwi, również osobom starszym komunikację z domem. Podwyższenie/obniżenie temperatury, włączenie/wyłączenie światła przestaje być już problemem.

Pomachaj ręką na do widzenia

Fibaro Swipe, gdy opuszczasz dom, może uruchomić zaprogramowaną, inteligentną scenę, która aktywuje alarm, wyłączy energię elektryczną, obniży temperaturę i na przykład zamknie rolety.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!